Uprawnienia na wózki widłowe Gdańsk

wózki widłowe Gdańsk

Uprawnienia na wózki widłowe Gdańsk

Gdańsk i okolice to rejon, gdzie od zawsze panuje niezwykłe zapotrzebowanie na operatorów wózków widłowych. Niezależnie od preferowanych upodobań odnośnie rodzaju wózka widłowego – czy są to wózki ciągnikowe, czy podnośnikowe – jedno jest pewne: każdy znajdzie typ wózka idealnie dostosowany do swoich potrzeb. Dodatkowym atutem posiadacza uprawnień do korzystania z wózka widłowego jest fakt, iż otworem staje przed nim szeroki wybór ofert z sąsiednich Niemiec, czy nawet Wielkiej Brytanii i Norwegii – wybór jest więc spory.

Gdańsk – Kurs na wózek widłowy

UDT (Urząd Dozoru Technicznego) to instytucja, której zezwolenia obejmuje następujące typy wózków widłowych:

  • Podnośnikowe, popularnie nazywane „widlakami”
  • Ciągnikowe
  • Podnośnikowe boczne
  • Wózki ręcznie prowadzone podnośnikowe
  • Widłowe unoszące
  • Wózki typu „MELEX”

Typów jest wiele – jak widać, niemal każdy z nas znajdzie typ najlepiej dostosowany do swoich preferencji. Co ciekawe, odpowiednie uprawnienia wystarczą nawet do prowadzenia wózków typu MELEX, dzięki czemu stanie przed nami ciekawa i kusząca możliwość oprowadzania turystów po Gdańsku za pomocą tych ciekawych pojazdów.

Kurs na wózki widłowe Gdańsk

Dzięki naszym kursom będziesz w stanie obsługiwać różne typy wózków – zarówno te zasilane gazem typu propan – butan, jak i spalinowe czy nawet zasilane przy pomocy akumulatorów. Niezależnie od obranej ścieżki, będzie możliwe natychmiastowe złożenie tych dokumentów u zagranicznego pracodawcy. Stoi za tym opcja tłumaczenie zaświadczeń o uzyskaniu uprawnień – zarówno na język angielski, jak i niemiecki, norweski, duński, francuski czy szwedzki. Te atrakcyjne rynki będą stały przed Tobą otworem od zaraz.

Wózek widłowy BHP

Szkolenie BHP to obok szkolenia na wózek jeden z podstawowych elementów kursu. Poprawnie utrwalone przepisy gwarantują zachowanie bezpieczeństwa, co wpływa na zdrowie operatora – czyli nas! Kursy odbywają się indywidualnie lub grupowo, zaś kończą się dopiero po osiągnięciu pełnej sprawności jako operator.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *